Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 624 hodnocení
5
615x
4
9x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

A Avatar autora AB Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2023
vstřícnost + komunikace + rychlost = maximální spokojenost
RB Avatar autora Romana Bílá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2023
JD Avatar autora Jan Džubara Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2023
Rychlé jednání, vstřícná komunikace, Rychlé řešení požadavku. Maximální spokojenost.
AZ Avatar autora Anna Zoubková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.12.2023
Super, rychle dodání, spokojeni
RK Avatar autora Radka Kordikova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2023
Super obchod, rychlé doručení a jednání se zákazníkem perfektní. Syn s obuví naprosto spokojený
ĽG Avatar autora Ľubica Goceliaková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.12.2023
IJ Avatar autora Iveta Jiříčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
Super🤩. Rychlé dodání. Doporučuji.
NB Avatar autora Naďa Burešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
Všechno v pořádku,velmi rychlé dodání,doporučuji :-)
HD Avatar autora Hana Dobrovolná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
Chci vyzdvihnout úžasný přístup obchodu. Potřebovala jsem zboží odeslat velmi rychle, aby došlo do Vánoc. Skvělá komunikace, ochota, super ceny. Moc ráda doporučuji a děkuji
GK Avatar autora Gabriela Krejčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
Moc, děkujeme 🤩
VH Avatar autora Veronika Helmová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
JŠ Avatar autora Johny Štípek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.12.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2023
+ VŠE v naprostém pořádku

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2023
+ Nike AF1 za vcelku príjemnú cenu, rýchle doručenie, originálny tovar

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.12.2023
+ skore dorucenie

R Avatar autora Radka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.12.2023
Super obchod. Rychlé dodání i komunikace .Prostě paráda 👍👍
KO Avatar autora Kristýna Odložilíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2023
JF Avatar autora Jakub Freiwald Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2023
PK Avatar autora Petr Klokner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.12.2023
JŠ Avatar autora Jáchym Špalek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.12.2023

Ovládací prvky výpisu

625 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz